Google+

SNW en DMS2C voegen websites samen!

donderdag, april 1, 2010 - 13:01
SNW en DMS2C voegen websites samen!

We hebben geweldig nieuws voor onze leden! Zeer binnenkort zullen SNW en DMS2C de websites samenvoegen en doorgaan als één, grotere en sterkere website! Er verandert niets voor onze leden. We zullen alles samenvoegen, inhoud, ideeën, uiterlijk. We zijn nog steeds aan het discussiëren of we de bruine/rode/oranje look van SNW moeten behouden of juist de groene/gele look van DMS2C. We hebben het ook gehad over de mogelijkheid om het rood van SNW te combineren met het geel van DMS2C. Wat we ook gaan doen, het zal met de beste bedoelingen zijn voor onze leden.

Meer nieuws hierover volgt zeer binnenkort!

UPDATE: Natuurlijk zijn de mensen van SNW en DMS2C zeer goed bevriend, zowel online als in het echte leven. Maar we hadden enkel het plan om onze leden en bezoekers voor de gek te houden. 1 April! De waarheid is dat we erg blij zijn met onze aparte websites. En we hebben het gevoel dat we een leuke community hebben, samen met andere fansites. Het idee dat we zouden samengaan is niet ondenkbaar, dit is echter niet het geval aangezien we jullie gewoon voor de gek wilden houden!

Facebook Reacties

Advertentie

Nieuwsarchief